(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

Berfin RED Cross Dre sser Offical Web Page

   " SEÇEMED!M YASADIM VER!LEN! HAYAT D!YE."​  

 

   “Bazı şeyler için artık sabrım yok; ukala biri haline geldiğim için değil, aksine hayatımda artık beni mutsuz eden ya da üzen şeyler ile vaktimi daha fazla kaybetmek istemediğim bir noktaya ulaştığım için… Laf sokmalara, haddinden fazla eleştirilere ve hangi türden olursa olsun talep ve beklentilere artık sabrım yok. Benden hoşlanmayan insanları memnun etmeye, beni sevmeyen insanları sevmeye ve bana gülümsemeyen insanlara gülümsemeye yönelik arzumu kaybettim. Artık yalan söyleyen ve beni yönetmek isteyen insanlara bir tek dakika bile harcamak istemiyorum. Oyunların, ikiyüzlülüğün, sahtekarlıkların ve ucuz övgülerin olduğu ortamlarda bulunmak istemiyorum. Çok bilmişliğe ve akademik ukalalığa tahammülüm yok. Aynı şekilde boş dedikodulara da bulaşmak istemiyorum. Uyuşmazlıklardan ve karşılaştırmalardan nefret ediyorum. Farklılıklardan, hatta zıtlıklardan oluşan bir dünyaya inanıyorum, bu nedenle katı ve toleransı olmayan olan insanlardan kaçınıyorum. Arkadaşlıkta sadakatsizlikten ve ihanetten hoşlanmıyorum. Birisine nasıl iltifat edileceğini ya da cesaretlendirmek için ne diyeceğini bilmeyen insanlarla bir arada olamıyorum. Abartılar beni sıkıyor ve hayvanları sevmeyenleri kabullenmekte zorlanıyorum. Ve her şeyin de üzerinde, sabrımı hak etmeyen hiç kimseye sabrım yok”.

 

Ne demiş Bob Marley ;

        Sen kim oluyorsun da benim yasadıgım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel degilim... ve olmak zorunda da degilim....!! Parmagın ile beni isaret etmeden önce,ellerinin temiz oldugundan emin ol...

 

 

                                   "!Ç!MDEK! KADIN VE BEN "

 

Ufak bir sevimlilikle başlar herşey ; kendini iyi tanıtmak,hayal ettiklerinle kendini özdeşleştirmek ve karşıya sunmak. Birşeyler hep eksik kalacak içimizde.Ne kadar iyi cümleler kurarsak kuralım,ne kadar iyi anlatırsak anlatalım.Bazı şeyler hiç söylenmemiş olarak kalacak.Girizgahta Nietzsche’nin sevgilisi Lou Salome’ye gönderdiği bir mektuptan gerçek bir kesiti siz değerli konuklarımla paylaşmak isterim : Öyle bir hayat yaşıyorum ki , Cenneti de gördüm , cehennemi de Öyle bir aşk yaşadım ki Tutkuyu da gördüm ,pes etmeyi de. Bazıları seyrederken hayati en önden, Kendime bir sahne buldum oynadım. Öyle bir rol vermişler ki , Okudum okudum anlamadım...

    

Berfin RED My Life​  

 

Hani yitirdiğin seylerin değerini sonradan anlarsınya öyle zamanlarımdandı geçip giden çocukluğum...Çocukken akranlarım futbol oynamayı tercih ederken ben kızların barbi bebeklerine olan zaafımı sorgulamaya başlamıştım bile.Miadını bilemiyeceğim ama eski zamanlardan beri erkeklerin sarışın kadınlara olan zaafı herkes tarafından bilinen bir gerçektir...Sanırım işte bu yüzden daha o dönemlerde barbi bebeğe benzerliğiyle dikkat çeken Valeria LUKYANOVA gibi  olma arzusu ruhumu okşayan bastırılşmış bir his gibi duruyordu içimin en mahrem yerinde.Boy vereceği güne kadar büyük sabırla bekleyecektim bundan kaçamadım içimdende söküp atamadım satamadımda ruhumu. O zamanlar bana göre sadece sünnetimde çok mutlu olmuştum etek giyip rahatca dolaştığım için koşulsuz nedensiz sorgulanmadıpım kısa bir an güçlü emsalsiz bir gerçek paylaşmak istediğim...Bedelini benim ödediğm hayatta keyif aldığım şeylere milletin ne dediği çokta umrumda değil açıkçası. Bir yaşam tarzı bir tercih beyanının dile getirilişi.Kızıl saçla veya dudağınızın üstünde bir benle doğmanız kadar doğal bir şey erkeklerden hoşlanan bir erkek olarak doğmanız. Gerçekten de eşcinselliğe bir 'tercih' ya da bir 'seçim' olarak bakmak çok yüzeysel ve hatta zalimce bir bakış açısı. Sürekli yalan söyleyerek, saklanarak ve hatta rol yaparak sürdürülmek zorunda kalınan bir hayatın 'tercih' edilebilir olduğunu düşünmek gerçekçi bir yaklaşım sayılmaz.Biz eşcinseller, sadece normal bir hayat yaşamaya çalışıyoruz” diyor Joel Simkhai.

...Herkes gibi bende bekliyorum sebebi benim umudum,sahip olamadığım yaşayamadığım herşeyim.Aşka inanıp kaybettiğim duygularım adına yüreğimin derinliklerine haps olmuş körelmeye yüz tutmuş duygusallığım adına burdayım.Mahremiyet esas olmak şartıyla sırlarla bezenip gizlilik esaslı olmasını temenni ettiğim arkadaşlıklar için yüreğimin kapısını aralıyorum.Arkadaşlık ve dostlukta paylaşılan herşey her duyguda benim için önemli bir kazançtır.


     Varoluşumla mücadele etmem hayata karşı güçlü tutumum en zorlu koşulların üstesinden gelerek sıradışı bir hayat inşa etmemin etkili örneklerinden biridir aslında.İnsan özünden kendi gerçeğinden kaçamıyor.Doğuşumla ilgili normal bir özelliğim bu aslını soracak olursanız.Üniversite öğrencisi  idealist bir genç.Özgürlüğüne düşkün sevecen hümanist.Çevresinde olup biteni özgürce inceleyen egolarına dönük istemleri olmayan düşüncelerini rahatlıkla belirtebilen ve içten davranabilen.Kendine özgü yaşam tarzı ile okuyan dünyayı takip eden bilgili esprili kültürlü elegan rafine zevkli ve mütevazi.Crossdresser(çapraz giyinme) Gay eşcinsel cinsel kimliğinde olup hemcinslerime olgun göbekli adamlara ilgi duymaktayım.İkinci bir hayat,hayatımın rolü aslında kısaca kendimi anlatmak isteyişimin özeti.
  "Herkes gibi değilim."Bu sebepten dolayı seçici ve hassas davranıp sadece kriterlerime uygun olan beylere eşlik edebiliyorum.Kendi özel yaşantım değerli olduğu için karşımdakinin de özel biri olmasını arzu etmekteyim.KOCAELİ/Gebze de yalnız yaşıyorum.Doğru zamanda doğru yerlerde olmaklardan oluşur her zaman hayat.Bir insanı tanımak önce kendini tanıyabilmiş insanların harcıdır diye düşünerek olgun saygın beyleri evime davet etmekteyim.Kararlı kendi aklına ve mantığına göre hareket edebilecek cesaretli imtiyaz sahibi özellikle "35" yaş üstü bear olgun göbekli eğitimli mevki sahibi saygın  beyler tercihim sadece.Kalıplara göre hareket etmeyen o anın hoş vakit gerçirmekten öte  herşeyin bir başlangıcı olarak kabul etmeyi seven ileriye dönük dostluklar edinmeyi ilke edinmiş  bir birey.

"Bazı insanlar özel olduklarına inanır. Başka insanlardan daha iyi olduklarına... Belli bir elit zümreye ait olduklarını​ ve bu nedenle de herkesin uymak zorunda olduğu kuralların onlar için geçerli olmadığını, herkesten farklı bir muamele görme hakları olduğunu düşünürler." Ama benim bu konuda hiçbir iddiam yok.Tek gerçek güzellik içsel olandır.Diğer tüm güzellikler hepsi sadece yüzeyde kalır.Savunduğum düşünlerin ve cizgimin dışına bedeli ne olursa olsun asla çıkmıyorum.Ne demiş mevlana İyilik aradın mı, insanda kötülük kalmaz.Hep iyi insanlarla karşılaşmanız ve karşılaşmak ümidiyle.

 

Cinsellik, hayatın kendisi gibi çok ceşitlidir. Şahsi deneyimlerimizle akıl ve mantık cercevesi dahilinde kedimize uygun ve kendimiz için doğru olan yolu ve insanı bulabiliriz. 

   İçinizde yaşayanlar vardır.Ya da deli gibi bunun fantezisini kuranlar.Ya da nasıl bir şey olduğunu merak edenler...Öncelikle bu işi profesyonel anlamda meslek olarak yapmadığımı bilmenizi isterim. Amacım belli bir ölçüde seviyeli hiçbirşeyin kalitesini düşürmeden iki taraflı keyifli, eğlenceli saatler paylaşabilmektir. Nezih güvenilir ev ortamında yeni bir insan tanımanın keyfini yaşamak ve sizinle geçirdiği her dakikadan keyif adığını bildiğiniz o gün için sadece size özel hazırlanan hayata dair başka şeyleride paylaşabileceğiniz bir partner arkadaş arıyorsan okuduklarınıda idrak ettiysen adım atmaya hazırmısın...Sen ve cesaretin.  "YOU AND YOUR COURAGE"

" Bir cross dresser travestinin gecenin ilerleyen bir saatinde, ezberinizi bozmasına izin verecek kadar cesur musunuz ?

 

Sevgilerimle 
Berfin RED
Kocaeli/Gebze

​(0534) 772 91 79

Berfin RED hikayesini dinlemek istiyorsan asagıdaki videoyu izlemelisin.

Önce sag üsteki play tuşuna basıp müzigi kapatmalısınız.

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>