(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

Berfin RED Cross Dre sser Offical Web Page

   " SEÇEMED!M YASADIM VER!LEN! HAYAT D!YE."​  

 

Ne demiş Bob Marley 

 

Sen kim oluyorsun da benim yasadıgım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel degilim... ve olmak zorunda da degilim....!! Parmagın ile beni isaret etmeden önce,ellerinin temiz oldugundan emin ol...

 

Kusursuz degilim. Olamam da. Herbirimizin eksikleri, artıları, güzellikleri, çirkinlikleri, iyiliği, kötülüğü var. 

Sen de  ben gibi, o da biz gibi herşeyden önce sadece ‘insan’. Yöneticin de, elemanın da, eşin de, çocuğun da, siyasetçi de, rakip takımın futbolcusu da... Temel arayışımız ortak, sorulaırmız ortak. Hepimiz her şeyden önce değerli olduğumuzu hissetmek, hayallerimizi yaşamak, sevmek sevilmek, mutu ve huzurlu olmak istiyoruz. Bulamadıkça da bir kavganın parçası oluyor, kendimizden vazgeçiyoruz.

 

                                   "!Ç!MDEK! KADIN VE BEN "

 

   Daha kendimi anlatmaya baslamadan önce Orhan Velinin çok sevdigim siiri düsüyor aklıma aniden. Ağlasam sesimi duyar mısınız, Mısralarımda;Dokunabilir misiniz,Gözyaşlarıma, ellerinizle?Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu Bu derde düşmeden önce.Bir yer var, biliyorum;Her şeyi söylemek mümkün;Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;Anlatamıyorum.

 

   ...Herkes gibi bende bekliyorum sebebi benim umudum,sahip olamadığım yaşayamadığım herşeyim.Aşka inanıp kaybettiğim duygularım adına yüreğimin derinliklerine haps olmuş körelmeye yüz tutmuş duygusallığım adına burdayım.Mahremiyet esas olmak şartıyla sırlarla bezenip gizlilik esaslı olmasını temenni ettiğim arkadaşlıklar için buradayım.Arkadaşlık ve dostlukta paylaşılan herşey her duyguda benim için önemli bir kazançtır.

 

Berfin RED My Life​  

 

Hani yitirdiğin seylerin değerini sonradan anlarsınya öyle zamanlarımdandı geçip giden çocukluğum...Çocukken arkadaşlarım futbol oynamayı tercih ederken ben kızlarla evcilik oynardım..Şimdi eskiye dair küçük mutlulukların peşinde koşan bir çocuk gibiyim bu satırlar içinde.Bir yaşam tarzı bir tercih beyanının dile getirilişi.Kızıl saçla veya dudağınızın üstünde bir benle doğmanız kadar doğal bir şey erkeklerden hoşlanan bir erkek olarak doğmanız. Biz eşcinseller, sadece normal bir hayat yaşamaya çalışıyoruz” diyor Joel Simkhai.

Herkesin bir öyküsü var uzun kısa.Kimine ilginç gelen bitmemiş bir hikaye yaşanılarak öğrenilecek elbet çünkü hayat bilinmeyene gebe.

     Üniversite öğrencisi olan idealist bir genç.Özgürlüğüne düşkün sevecen hümanist.Çevresinde olup biteni özgürce inceleyen egolarına dönük istemleri olmayan düşüncelerini rahatlıkla belirtebilen ve içten davranabilen.Kendine özgü yaşam tarzı ile okuyan dünyayı takip eden bilgili esprili kültürlü elegan ve mütevazi.Cross Dresser(çapraz giyinme) Gay eşcinsel cinsel kimliğinde olup hemcinslerime olgun göbekli adamlara ilgi duymaktayım.İkinci bir hayat,hayatımın rolü aslında kısaca kendimi anlatmak isteyişimin özeti.


  "Herkes gibi değilim."Bu sebepten dolayı seçici ve hassas davranıp sadece kriterlerime uygun olan beylere eşlik edebiliyorum.Kendi özel yaşantım değerli olduğu için karşımdakinin de özel biri olmasını arzu etmekteyim.KOCAELİ/Gebze de yalnız yaşıyorum.Doğru zamanda doğru yerlerde olmaklardan oluşur her zaman hayat.Bir insanı tanımak önce kendini tanıyabilmiş insanların harcıdır diye düşünerek olgun saygın beyleri evime davet etmekteyim.Kararlı kendi aklına ve mantığına göre hareket edebilecek cesaretli imtiyaz sahibi özellikle "35" yaş üstü bear olgun göbekli eğitimli mevki sahibi beyler tercihim sadece.

"Bazı insanlar özel olduklarına inanır. Başka insanlardan daha iyi olduklarına... Belli bir elit zümreye ait olduklarını​ ve bu nedenle de herkesin uymak zorunda olduğu kuralların onlar için geçerli olmadığını, herkesten farklı bir muamele görme hakları olduğunu düşünürler." Ama benim bu konuda hiçbir iddiam yok.Tek gerçek güzellik içsel olandır.Diğer tüm güzellikler hepsi sadece yüzeyde kalır.Savunduğum düşünlerin ve cizgimin dışına bedeli ne olursa olsun asla çıkmıyorum.

Cinsellik, hayatın kendisi gibi çok ceşitlidir. Şahsi deneyimlerimizle akıl ve mantık cercevesi dahilinde kedimize uygun ve kendimiz için doğru olan yolu ve insanı bulabiliriz. 

"Bir cross dresser travestinin gecenin ilerleyen bir saatinde, ezberinizi bozmasına izin verecek kadar cesur musunuz" ?

   İçinizde yaşayanlar vardır.Ya da deli gibi bunun fantezisini kuranlar.Ya da nasıl bir şey olduğunu merak edenler...Öncelikle bu işi profesyonel anlamda meslek olarak yapmadığımı bilmenizi isterim. Amacım partnerlik hizmetinin kalitesini düşürmeden iki taraflı keyifli, eğlenceli saatler paylaşabilmektir. Nezih güvenilir ev ortamında yeni bir insan tanımanın keyfini yaşamak ve sizinle geçirdiği her dakikadan keyif adığını bildiğiniz o gün için sadece size özel hazırlanan hayata dair başka şeyleride paylaşabileceğiniz bir partner arkadaş arıyorsan okuduklarınıda idrak ettiysen adım atmaya hazırmısın...Sen ve cesaretin. " 

YOU AND YOUR COURAGE  "

 

 

Sevgilerimle 
Berfin RED
Cross Dresser
Kocaeli/Gebze

Best Regards
​0534 772 91 79

Berfin RED hikayesini dinlemek istiyorsan asagıdaki videoyu izlemelisin.

Önce sag üsteki play tusuna basıp müzigi kapatmalısınız.

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>